Brand : TCL
Part # 55P6K
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 55 |
| Brand | TCL |
| Display technology | LED-LCD |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Built-In Speaker |
| Included components | TCL 55P6K 4K GoogleTV Game Accelerator 55″ LED TV |
| Connectivity technology | Bluetooth, HDMI, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 7.2D x 122.6W x 71.1H centimeters |




WhatsApp us