Brand : TCL
Part # 55P69
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 55 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | LED |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Chromecast |
| Included components | Power Cable, Remote Control, Stand |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 7D x 122.6W x 71.1H centimeters |




WhatsApp us