Brand : TCL
Part # 65P69B
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 65 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | 4K HDR |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Smart |
| Included components | Power Cable, Remote Control |
| Connectivity technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 9D x 144.6W x 83H centimeters |




WhatsApp us