Brand : TCL
Part # 75C745
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 75 |
| Brand | TCL |
| Display technology | QLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Special features | Bezel-Less Design, Built-In Speaker, Game Mode, Local Dimming, Wide Viewing Angle |
| Included components | Power Cable, Remote Control, Stand |
| Connectivity technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 166.7D x 7.2W x 96H centimeters |




WhatsApp us