Brand : TCL
Part # 75P6K
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 75 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | LED |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Built-In Speaker |
| Included components | Power Cable, Remote Control, Stand |
| Connectivity technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 35.1D x 166.7W x 102.5H centimeters |




WhatsApp us