Brand : TCL
Part # 98C655
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 98 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | QLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Special features | Bezel-Less Design, Chromecast, Local Dimming, Wide Viewing Angle |
| Included components | Remote control, Manual Book. |
| Connectivity technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 218D x 10.1W x 125H centimeters |




WhatsApp us