Brand : TCL
Part # 32S5K
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 32 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | QLED |
| Resolution | 2K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Smart |
| Included components | Stand, User Manual, TV, Remote Control |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 12.2D x 80W x 52H centimeters |




WhatsApp us