Brand : TCL
Part # 32S5K
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 32 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | QLED |
| Resolution | 2K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Dolby Audio, FHD, Game Mode, Google TV, HDR 10, QLED, Slim Design |
| Included components | Power Adapter, Power Cable, Remote Control, Stand, User Manual |
| Connectivity technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 7.5D x 71.5W x 42.2H centimeters |




WhatsApp us