Brand : TCL
Part # 55P655
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 55 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | LED |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Dolby Audio, Google TV, HDR 10, HLG |
| Included components | Power Cable, Remote Control |
| Connectivity technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 13.5D x 87W x 140H centimeters |




WhatsApp us