Brand : TCL
Part # 75Q6C
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 75 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | Mini Led |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Special features | 144Hz Native Refresh Rate, AI Mode, AiPQ Pro Processor, Chromecast, Google Assistant, High HDR Brightness, IMAX Enhanced, Multiple Eye Care, Onkyo 2.1 Hi-Fi, Special Sound Modes, Ultra Slim Design144Hz Native Refresh Rate, AI Mode, AiPQ Pro Processor, Chromecast, Google Assistant, High HDR Brightness, IMAX Enhanced, Multiple Eye Care, Onkyo 2.1 Hi-Fi, Special Sound Modes, Ultra Slim Design |
| Included components | Power Adapter, Power Cable, Remote Control, Stand, User Manual |
| Connectivity technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 5.7D x 167W x 96H centimeters |




WhatsApp us