Brand : TCL
Part # 85T8C
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 85 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | QLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Special features | 144Hz Native Refresh Rate, AiPQ Pro Processor, Bezel-Less Design, Free-Sync, Google Assistant, Multiple Eye Care, Onkyo 2.1 Hi-Fi144Hz Native Refresh Rate, AiPQ Pro Processor, Bezel-Less Design, Free-Sync, Google Assistant, Multiple Eye Care, Onkyo 2.1 Hi-Fi |
| Included components | Power Adapter, Power Cable, Remote Control, Stand, User Manual |
| Connectivity technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 6.3D x 189W x 108.6H centimeters |




WhatsApp us