Brand : TCL
Part # 98P8K
Condition : New
Availability : In Stock
| Screen size | 98 Inches |
| Brand | TCL |
| Display technology | QLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Special features | smart / internet |
| Included components | Power Cable, Remote Control, Stand, User Manual |
| Connectivity technology | HDMI, Wi-Fi |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 0.06D x 2.18W x 1.25H Meters |




WhatsApp us